Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-05, 17:50   #3363
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
ivonako - ja mam podobna cerę przy ciemnych włosach i cos1 trzymałam 9 godzin (lekarka zalecała 8 godzin, a ja jedna dodałam "od siebie"); myślę, że spokojnie 8 godzin możesz trzymać; kiedy nakładasz? pamiętaj, jestesmy z Toba i trzymamy kciuki za Twoją bezplamkową buzię!

kamilia - słońce, latem daj sobie spokój z retinolem, ewentualnie nakładaj na noc i to nie każdą, ponoć w połączeniu ze słońcem może zrobić niezłe "spustoszenia" na skórze;
Dziękuję Lidio

Kamilia
LidiaM ma rację z tym retinolem. Lekarz powiedział mi, że cos2 ma w sobie składnik, który "przede wszystkim blokuje produkcję melaniny" i to pewnie dlatego można go stosować latem mimo, że ma retinol. To dlatego nowe przebarwienia nie wychodzą. Jeśli będziesz stosowała jakiś inny krem z retinolem na szyję i dekolt to tego składnika niestety w nim nie będzie.

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Mnie tę maskę lekarka nałożyła - lekko wmasowała, ręką w rękawiczce lateksowej.
Włosy - schowane , zapięte itp. byle nie majtały się po twarzy. Makijaż zmyć - dobrze, także wodą , potem to co w zestawie .
Dzięki, więc do zestawu trzeba jeszcze za rękawiczkami pobiegać. A co tam, w takim razie ręką nałożę i też będzie dobrze. Będę miała piękne białe dłonie.

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
chciałam zapytać czy zamawiałaś coś z tego sklepu i ile doliczają podatku bo ceny podane są netto. pozdro.
Z tego sklepu zamawiałam (włącznie z dzisiejszym zamówieniem) 20 razy Ceny "netto" podane na stronie są cenami, jakie płacisz. Dochodzą jeszcze jakieś grosze coś ok 0,3% za przewalutowanie karty - w zależności od banku. Za wysyłkę kosmetyków nie płacisz. Za wysyłkę perfum płacisz 10%wartości. Czasem urząd celny może zatrzymać przesyłkę i doliczyć cło. Wtedy dopłacasz 22% wartości przesyłki przy odbiorze na poczcie. Mnie na 20 przesyłek ta przyjemność spotkała 1 raz. Potem wysyłasz skan naliczonej opłaty celnej do tego sklepu mailem i sklep zwraca na kartę to cło, które zapłaciłaś na poczcie. Więc nawet wtedy na tym nie tracisz. Czyli generalnie koniec końcem płacisz tyle ile jest netto. Nie robi się zamówienia z kilkoma sztukami, bo wtedy większa wartość i większe prawdopodobieństwo oclenia. Kosmetyki dochodzą po ok 7 dniach, perfumy 3 tyg. Zabawa z urzędem celnym wszystko przedłuża o jakieś 3 tyg. Kosmetyki oryginalne, trzeba tylko uważać, żeby zamawiać produkty "w nowej szacie graficznej" a nie starocie. Reklamacje raczej uwzględniają, jak się człowiek uprze i wypisuje maile. Ja nie musiałam nic reklamować. Wszystko było świeże, tanie i super. Szkoda, że cosmelanu tam nie mają
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora