Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 08:48   #3384
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

.........Tak wczoraj z nudów i niemożliwości napisania do Was wyczytałam pare świetnych artykułów na temat pomidorów i wszelkich czerwonych i żółtych warzyw.
Otóz moje kochane wyobrażcie sobie że jedzenie minimum 5 pomidorów dziennie, świetnie chroni od wewnątrz organizm przed promieniowanie słonecznym i przed przebarwieniami:ehem :. Tak naukowcy przetestowali na ochotniczej grupie badawczej, która jadła pomidoryi wystawiali ich na intesywne promieniowanie słoneczne i wyniki były zaskakujące. Bo ta grupa miała o wiele mnie poparzeń słonecznych, przebarwień i zdecydowanie lepszy stan skóry od osób które pomidorów nie jadły. Jakiś składnik(nie pamietam jaki) w pomidorach hamuje wydzielanie sie melaniny w skórze pod wpływem słońca, czyli chroni przed przebarwieniami .


No i co cosmelanki- od dziś dieta pomidorowa.

Ja dziś do pracy sie zaopatzryłam w te pomidorki.... swoja drogą to od zawsze wiedziałam że pomidory działają odmładzająco, bo zawarty w nich likopten działa cuda ale o tym działaniu przeciw przebarwieniom to pojęcia nie miałam:confused :.
No więc bede jeść pomidory- no tym bardziej że je bardzo lubie, nie to co sok z buraków po którym miałam wymioty jak kotka.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora