Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-08, 06:49   #1727
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------


No przez te mgle chyba pojade do pracy tramwajem [emoji17]
Ale bosko, ze bierzesz sie za angielski. Mega!

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
z czego tu się cieszyć? ja jestem przerażona - wczoraj się spociłam jak świnka jak się umawiałam z tym korepetytorem,a póżniej prawie popłakałam...
Od wczoraj przypominam sobie jezyk na telefonie z programem duolingo ...

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Gratuluję wczorajszych zamówień . Chyba jestem wątkowym dziwadłem: mnie nic z EL nie kusi (poza DW light, którego używam od dawna).



Super! Zobaczysz, jeśli nauczyciel okaże się fajny szybko przekonasz się do języka i łatwo pójdzie
nauczyciela poleciła nam znajoma, podobno super gościu... ale ja mam schizy Wyslałam 3 CV i mam już 2 zaproszenia na rozmowę - w tym 1 na stanowisko przedstawiciela do firmy do której nie wysylałam CV - czyżby oni handlują CV? Poczytałam o nich i chcą na umowę zlecenie - no jasneeeee... a 2 rozmowę mam niby jutro między 9 - 14
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora