Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 12:36   #1524
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Gdyby cos bede skrobać

Nie ma już podpisu chcąc czy nie chcąc podkład kupić muszę no a do niego coś... na pocieszenie, może rozświetlacz? niby nie używam, ale może zanczę
Od nowego roku szykuje sie rewolucja, mam plan
jaki plan??
no podklad to ja rozumiem, ale na feelu szukanie czegos to juz nieladnie!
oj rozswietlacze fajna rzecz szczegolnie zima, zeby buzka ladniej wygladala
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Super że tak Ci sie cienie spodobały, nie pamiętam żebyś do tej pory zachwycała się jakąkolwiek zdobyczą z Tru tak jak nimi

O nie nie nie, a co Ty się tutaj kajasz i przepraszasz? Zobaczyłaś że w innych krajach daja zniżki, napisałaś na forum i kto chciał to zrobił użytek z tej informacji a kto nie chciał to nie zrobił, proste.
I zawsze znajdzie sie ktos komu nie spodoba się takie postępowanie bo ma odmienne zasady czy spojrzenie na świat.

Jaki Shiseido?


A skoro juz tu mowa o nieuczciwości: kupiłam tydzien temu w srodę na all zestaw błyszczyków. Poprosiłam o wysyłke za pobraniem jako że to nowy allegrowicz bez komentarzy i do dzisiaj cisza. Ani przesyłki ani odpowiedzi na moje maile
Dobrze że nie wpłaciłam pieniędy na konto chociaz miałam zamiar ale w ostatniej chwili się rozmyśliłam.
Ech zła jestem bo liczyłam ze to będzie prezent na swieta dla mnie
moze napisz jeszcze raz? nie ladnie sie tak nie odzywac...niech jak juz napisze, ze nie wysyla za pobraniem, ale tak sie nie odzywac to troche nieladnie
no ja kupilam perfumy od nowego allegrowicza dla Tzta i jak juz zaplacilam to mu aukcje zablokowali! lol....jak mi przyjda jakies podroby to chyba sie wsciekne....
poki co z allegro tylko raz mialam przejscia, jak dostalam rozwalony puder niby Diora;0
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora