Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-14, 17:14   #2589
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja jestem zakochana w Angel f bare skin do tego bardzo pasuje mi jego konsystencja.
Zadowolona takze dzis jestem z szamponu Squeaky Green. wzielam go w zamowieniu tylko po to zeby dostac pudeleczko (bo bralam seanika a jakos dziwnie mam slabosc do metalowych pudelek lusha). I na ta chwile bardziej mi odpowiada Squeaky Green niz Seanik. Wlosy sa delikatne i bardziej lsniace.
a co do American Cream - dla mnie zapach sredni i slabo wyczuwalny. No i gdzie ta wydajnosc? Mi sie wydaje ze po nalozeniu jej na wlosy nagle znika, jakby sie w wode zamieniala. Ile trzymacie AM na wlosach?
Jeśli miałabym wybierać między Angels on bare skin a Aqua Marina wybrałabym to drugie. Mam trochę trudności z nałożeniem AoBS na twarz, więcej zostaje na umywalce niż na twarzy Ktoś (nie pamiętam kto ) napisał, że po AM ma się uczuci matowej twarzy i z tym się zgadzam w 100%.

Co do AM - ja najpierw myję włosy i kładę AM. W tym czasie myję zęby, ciało, jakiś peeling i po 10-15 minutach zmywam. Ale jak włosy myję w ciągu dnia to trzymam dosłownie minutę
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora