Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-25, 16:44   #3039
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Hej Już kiedyś się udzielałam w wątku blondynek, ale potem przeszłam na ciemną stronę mocy czyli do brunetek. Mam mały problem. Kupiłam farbe rozjaśniającą palette intensive color creme E20 Superjasny blond. I mam pytanie czy do farby można dodać wodę? Żeby się lepiej nakładała? Bo z doświadczenia wiem że rozjaśniacze i wszystko rozjaśniające się ciężko nakłada. Już kiedyś dolałam trochę wody do rozjaśniacza i w sumie fajnie mi rozjasnił włosy.

I drugie pytanie mam, sądzicie, że powinnam farbować całe włosy czy bardziej najpierw odrosty? Nie mam zdjęcia włosów, ale brąz zrobiłam pod koniec czerwca i od tamtej pory tylko rozjasniałam włosy i miałam ombre. Włosy przy nasadzie są naturalne dosyć ciemne a reszta jest taka wyprana strasznie więc zastanawiam się czy nie powinnam najpierw dac na odrost a potem na całość?
po primo ZDJĘCIE!

do farby dodać wodę? przy malaksie tak
do oksy się dodaje wody jak chce się zmniejszyć %
a do rozjaśniacza można dodać wodę, oksy, trochę szamponu - tak wygląda kąpiel rozjaśniająca..
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora