Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-02, 16:25   #1831
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
A czy on ma w składzie parafinę? To jeden ze składników których ja unikam w kremach bo zauważyłam ogólny wysyp pryszczy po niej ( tak myślę że po niej).
Nie, wklejam skład:
Aqua, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Cyclopentasiloxane, Octocrylene, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Glycerin*, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetyl Alcohol*, Cyclomethicone, Dimethiconol, Stearyl Alcohol*, Cetearyl Olivate*, Sorbitan Olivate, Sorbitan Stearate*, Caesalpinia Spinosa Gum, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, DMDM Hydantoin, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Amyl Cinnamal, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Citric Acid* (10.03.2011)

Parafiny nie ma ale skład i tak do mnie nie przemawia
Ja mam podobnie jak Ty po parafinie

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
A jaki masz typ cery? Ja mam coś między suchą a normalną.
Normalną raczej, po ostatnich eksperymentach skłania się do mieszanej... Krem jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej więc wydawało mi się, że będzie w porządku ale się niestety zawiodłam.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując