Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 13:11   #3286
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie z innej beczki. Koleżanka otworzyła salon i chce być dystrybutorem minerałów Annabelle. Myślicie, że w Krakowie byłby popyt na to? wiadomo, że fajnie jak można sobie obejrzeć i sprawdzić kolory, zwłaszcza, że cena byłaby ta sama, a koszta przesyłki odpadają. Co o tym sądzicie?
O tak! Ja do Krakowa z wielką ochotą dojadę żeby obejrzeć AM, mimo że i tak swoje kolory już mam.

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Takie moje odczucia: jak nakladam am f.kryjaca na filtr vichy matujacy spf 50 to podklad sie duzo lepiej trzyma. Nakladam krem nawilzajacy,filtr i 2 warstwy am nakladane pedzlem ecotools do pudru(szybciej i lepiej mi sie nim naklada nim flatem) i nie robi sie ciasto,wszystko sie ladnie trzyma i kryje ze hoho! Nakladajac bez filtra (na sam krem) robi ciasto.dodam ze filtr nakladam zaraz po kremie nie czekajac az sie poprzedni calkiem wchlonie wiec filtr nie robi mi calkowitego matu

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

I dodam ze tak nakladany nie robi truskawki. Sprawdzilam na gorącu biegajac w poludnie po miescie
A jaki filtr używasz? Ja u siebie zauważyłam, że o wiele lepiej twarz wygląda jak użyje pędzla kabuki, a nie flat top. Naturalniej. A co najlepsze inaczej wygląda kolor na mojej twarzy. Kiedyś jak używałam flat topa to na upartego golden fairest był niedopasowany, ale i tak najlepszy. Natomiast teraz jak używam kabuki to golden fairest jest idealny, a na upartego nawet golden fair się sprawdzi. Wszystko dlatego że oba pędzle inaczej rozmieszczają podkład. Zostaje przy kabuki


A tak w ogóle to naczytałam się o tym nieużywaniu wody i od tygodnia w mojej kosmetyczce zagościł płyn micelarny. Odstawiłam poranne i wieczorne maltretowanie twarzy wodą i mydełkiem. Zobaczymy czy długo pociągnę Wiem, że to dopiero tydzień i możliwe że mam złudzenia optyczne, ale wydaje mi się że po odstawieniu wody moja cera zrobiła się hmm milsza w dotyku, elastyczniejsza? Coś w tym stylu. Nie mówie że od razu zginęły wszystkie blizny, bez przesady. Chodzi mi tylko o kondycje skóry, jest lepsza
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora