Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-05, 09:37   #59
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę moimi najnowszymi zakupami. Szału nie ma ale akurat przechodziłam obok Natury więc postanowiłam zajrzeć, a że akurat miałam bon na 10 zł kupiłam co nieco Mydełko dla Tż do pracy.
Czyli też skusiłaś się na szampon Farmony
Pokrzywowy mi póki co pasuje, nie podrażnia mi skóry głowy, a niestety zdarza się to coraz częściej. Dobrze domywa wszystko

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja dziś wstąpiłam na małe zakupy do rossmana bo dotarła do nas seria profesjonalna do włosów z Isany którą oglądałam w Pradze

- Isana professional, szampon Oil care do włosów bardzo zniszczonych i suchych
- Isana professional, odżywka Oil care do włosów bardzo zniszczonych i suchych
- Isana, peeling pod prysznic Kwiat jabłoni i limonka
- Alterra, olejek do twarzy w kapsułkach z wyciągiem z orchidei
- Bielenda, hydrożelowa maseczka ultra nawilżająca efekt mezoterapii

Ale za całość zapłaciłam 20,49 więc mogłam się skusić
Daj znać koniecznie jak spiszą się te produkty do włosów z Isany To te w tubach?
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A co mi tam. I ja pochwalę się swoimi łupami.
oooo, moje ukochane Essie i MAC Super zakupy
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też mnie zainteresowało, ale poczekam jeszcze jak recenzje będą po dłuższym okresie użytkowania.
Podzielę się opinią za miesiąc, wtedy będzie bardziej obiektywne, bo wiadomo, że czasem pierwsze wrażenie bywa złudne.
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Oooo, napewno spróbuję! Z Eveline lubię *TĄ*, bardzo fajna, rewelacyjny skład i pięknie nawilża
Chętnie przetestuję, polubiłam ostatnio maski hydrożelowe. Jakieś jeszcze polecasz?
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam na -20% w inglocie:
- róż
- Lip paint
- lip pencil
- bibułki matujące
- chusteczki do demakijażu

na dzisiaj to nie wszystko niestety, bo jadę jeszcze na noc zakupów do douglasa .
Czekamy na zdjęcia.

Uwielbiam oglądać zdjęcia zakupów. Wczoraj skończyłam żel myjący z serii Manuka, szukam czegoś nowego i sama nie wiem co. Mam wprawdzie jeszcze mydełko Clinique, ale jakoś średnio jestem z niego zadowolona.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora