Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-14, 18:01   #2014
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
To coś przed bazą to primer Niektóre, najbardziej problematyczne płytki potrzebują właśnie primera, bo inaczej hybryda dość słabo się trzyma. Ogólnie primer wydłuża czas noszenia hybrydy, więc możesz spróbować sama
No musiałabym spróbować i kupić ten Primer.
Puki co jest ok może chociaż z tydzień mi wytrzymają
Bo skoro robiła mi kosmetyczka hybryde i trzymały się świetnie to znaczy,że chyba nie mam aż tak złej płytki paznokcia,coś musiałam robić źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Albo baza tak bardzo nie polubiła się z paznokciami. Mi np witaminowa odpadała po 5 dniach na całych brzegach, a mam koleżankę, której bez primera i niczego innego trzyma się ona aż jej nie zdejmie Ale może to też czas trzymania w lampie, ja zauważyłam też jak trzymam w ledówce top 1,5 min to błyszczy genialnie, a ostatnio na kciuku trzymałam tylko 30s (tak jak bazę i kolor) i po przetarciu był lekko matowy, wsadziłam z powrotem pod lampę i po ponownym przemyciu już błyszczał
Właśnie mi się wydaje,że to przez to że za krótko trzymałam paznokcie w lampie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Marcinkowa_84 Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie taką płytkę, że nic mi się trzymać nie chce 😞 witaminowa to totalna pomyłka, trzy-cztery dni to max. Z primerem dłużej ale nie tyle ile powinno.. Jedynie kwasowy primer i baza indigo dają radę, zdejmuję po dwóch tygodniach ze względu na odrost 😊
Ja mam bazę 2 w 1 ale chyba kupię osobno baze i osobno top,mi jak zrobiła kosmetyczka to bez problemu trzymały się 2 tygodnie wkurzał mnie tylko odrost

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując