Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odżywianie w ciąży - czyli jak jeść, żeby zanadto nie przytyć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-19, 19:28   #18
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Odżywianie w ciąży - czyli jak jeść, żeby zanadto nie przytyć

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
kobieto z takim podejsciem po co w ogole decydowalas sie na ciaze?! liczy sie zdrowie twojego dziecka czy twoja figura? do ktorej po ciazy mozna wrocic, nawet jak przytyjesz o zgrozo te 20 kg...
w sumie to ci wspolczuje, bo zamiast cieszyc sie ciaza bedziesz liczyla kazdy gram ktory przytyjesz, a nie daj boze jak zasypia cie rozstepy to pozniej odbije sie to na twoim dziecku bo moze je jeszcze bedziesz o nie obwiniac :/
poprostu odzywiaj sie racjonalnie, ruszaj sie ale tez z tym nie ma co przesadzac bo pozniej zaczynaja sie problemy przez przeforsowanie. a co ma byc to i tak bedzie. karmiac piersia dziecko wyssie z ciebie pare kg, do tego ruch po porodzie, dieta matki karmiacej i znowu bedziesz "laską" - wystarczy odrobina samozaparcia, bo nie ma rzeczy niemozliwych. no i nawilzaj skore - chociaz to i tak niczego nie gwarantuje, ale mozna miec pozniej czyste sumienie.



zalamujesz mnie... robisz za inkubator dla jakiegos robaka? bo tak to brzmi... nie ty jedna i nie ty ostatnia musisz sie przemeczyc, pozniej jeszcze bedziesz za ciaza tesknic.

zmien podejscie do ciazy bo czytajac to co piszesz, wydaje sie ono malo pozytywne :/

bajko, c hyba Layli chodzi o co innego jednak.

Ja np jestem przestraszona poniewaz z dnia na dzien waze coraz wiecej mimo,ze jem normalnie i nie za nasza dwojke
Nie wiem co sie dzieje, bo nie wiem skad w ciagu 3 tygodni wzielo sie 4-5 kilogramow - to jakby nie patrzec nie jest zdrowe i odpowiednia - nawet w opiniach lekarzy.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując