Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Diety bez węglowodanów - Białkowa, Kopenhadzka, Dukana, Atkinsa, itp...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-11, 18:16   #7
_Tuberoza_
Raczkowanie
 
Avatar _Tuberoza_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: 2010 - Diety bez węglowodanów - Białkowa, Kopenhadzka, Dukana, Atkinsa, itp...

Hej

Ja stosuje dietę kopenhaską pierwszy raz. Jestem na 11 dniu i schudłam już 6kg. Dieta jest ciężka, jak dla mnie. Kryzys miałam już drugiego dnia, ale jakoś powstrzymałam się od jedzenia. Później mi przeszło. Dzisiaj też mam kryzys <dzień 11>, ale mam nadzieję, że dam radę
Dieta jest dla mnie ciężka, bo nienawidzę sałaty. Gdy pierwszy raz podczas diety musiałam ją zjeść, to aż mnie cofało, więc zamiast niej jadłam pomidora. Stosuję troche zamienników, np zamiast befsztyku jem grubszy kawałek chudej wędliny. Mam skłonność do szybkiego tycia i szybkiego chudnięcia, 10m-cy temu urodziłam córcię i chcę wrócić do formy sprzed 5lat, bo przez te 5 lat trochę mi się przytyło, ciąża również zrobiła swoje, mimo iż 17kg po urodzeniu dziecka zrzuciłam po 6mieciącach.
Wody, zwykłej, niegazowanej i bez smaku również nie lubię. zatem postanowiłam pić wodę z wyciskaną cytryną, by uzupełniać płyny.
Ogólnie to fajna dieta, jestem zadowolona i kiedyś jeszcze na pewno z niej skorzystam.

Pozdrawiam
__________________
~Karolina
_Tuberoza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując