Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-29, 12:40   #1207
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Olej tamanu ma dosc sporo kwasu oleinowego tj. gdzies ok 49 %. A im wieksza jego obecnosc w oleju tym wieksze ryzyko zapchania porow. Dlatego zaleca sie stosowanie tamanu w odpowiednim rozcienczeniu.

Natomiast oleje ktore maja mniejsze prawdopdobienstwo zapychania to te ktore maja w skladzie dosc sporo kwasu linolowego i alfa-linolenowego,.Maja wlasciwosci odwrotne od oleinowego tj.odblokowuja pory skory. Dlatego jak Cie "wszystko" zapycha to po prostu zwracaj uwage na "procentowa "obecnosc tych kwasow w danym oleju.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------



Kochana Ty zamowilas serum migdalowe,prawda?Moglabys mi opisac jego dzialanie ?Bo ja tez jestem w trakcie czekania na niego,wiec jestem ciekawa jak sie sprawuje;d

Odosnie zamowienia...prosze napisz mi kiedy skladalas zamowienie? Bo cos dziewczyny ostatnio pisaly,ze troche zaczeli przekraczac te terminy wysylki. I czy wszystko dostalas w paczce?
A mogłabyś podać przykłady tych olei odblokowujących pory, bo ja to się nie znam, a chce sobie jeszcze niedługo domówić pare rzeczy:P

Nie do mnie było pytanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć, bo używałam to serum 3 razy Mnie po nim nic nie piecze. Ostatnio używałam go wczoraj i dzisiaj widzę, że skóra delikatnie zaczyna się łuszczyć i jest lekko wysuszona. Ogólnie bez tragedii, a spodziewałam się najgorszego Do mnie wysłali po 11 dniach roboczych i w paczce niczego nie brakowało, łącznie z jakimś papierem z niszczarki
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując