Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-18, 12:37   #3953
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość

Sorki,, mam podobna,. Zmęczyły mnie pytania bo nie umiem doradzic czy serum azelo, skoro ja go nigdy nie uzywałam... Azelo słuzy rozjasnieniu skóry, wiec uznałam ze nie mogę mieć podobnej do Twojej itd.
Teraz zaczełam robić sama kosmetyki, ale nadal mam zamiar kupować krem peptydowy na BU. Moja cera go kocha, spróbuj go. Nadaje się i na dzien i noc. Polecic moge tylko to co sama uzywałam.

I jeszcze jesli masz suche policzki i tłusta strefę T to natłuszczaj policzki, a nosek i czoło omijaj

Coś Ty sie na ten zel peptydowy uparła?? lepiej olej z zelem HA. W moim przypadku lepsze efekty.
Dla cer dojrzałych olej z rózy, olej z dynii, olej ze słonecznika ładnie wsiąka, olej z wiesiołka, olej jojoba i
makadamia, oraz olej kokosowy.
Mozesz ktorys z olei w proporcji 1:1 uzywac z zelem hialuronowym. Pieknie nawilza i nie bedziesz sie swiecić.


Lui1234 dziękuję


Przepraszam jeśli zawaliłam Cię pytaniami ale Ty masz większą wiedzę na temat produktów z BU niż ja

Chciałam się poradzić kogoś doświadczonego-tym bardziej,że sama już robisz kosmetyki więc wiesz co z czym można mieszać

A ja jestem zielona w tej kwestii dlatego zamówiłam sobie podstawowe produkty

Zobaczymy jak zadziałają
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując