Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-27, 21:39   #1793
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
.
Dziękuję Pory to ja mam niezłe, ale głownie nos i górna cześć policzków Primer i podkład nieźle je wygładzają U mnie w większości filtrów także Ale jak widać z Ziają się dogaduję, choć nie od razu.

Co do peelingów, próbowałaś lżejszych? Nie chodzi mi o enzymatyki; całkiem przyjemne są choćby azjatyckie lub naturalne. Używa się ich jak mechanicznych, ale nie zawierają typowych drobin. Ja teraz kupiłam dwa od make me bio. Aktualnie używam migdałowego i zawiera min. mielone migdały i glinkę. Spokojnie takie peeling można przyrządzić samemu, a jest skuteczny, nie podrażnia, można sięgać po niego nawet codziennie. Dla mnie to zbawienie, bo zdzieraki mi cerę maltretują.
W ramach peelingu używam ścierek muślinowych z TBS. Z naturalnych rzeczy testowałam bromelainę i Savon Noir, ale to nie dla mnie. No i tu można chyba zaliczyć też peeling kawowy. Jak mi się chce go zrobić na ciało, to o facjatę też zahaczam. Fajne w nim jest to nie tylko ściera suche skórki, ale też natłuszcza i mocno wygładza. Niefajne, że barwi skórę, śmierdzi i zostawia żałobę za paznokciami
chimay jest offline Zgłoś do moderatora