Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-28, 22:32   #138
sonadora_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

To może teraz moja historia Przez dłuższy czas nie farbowałam włosów, moje naturalne włoski to brąz. Ostatnio skusiłam się na farbowanie u fryzjera. Kolor, jaki został mi położony to jasny blond, nie miałam rozjaśnianych włosów. Farba złapała, jednak kolor jaki teraz mam to taki jasny miodowy blond. Coś w tym stylu http://m.ocdn.eu/_m/6836ea78e306eefd...ba4d,62,37.jpg Jest intensywny, powiedziałabym że wpada w rudy i raczej mi nie pasuje... źle się w nim czuje Przeczytałam cały wątek i najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się odczekanie jakiegoś czasu (ile polecacie minimum?) i zafarbowanie na jakis popielaty blond. Chciałabym, żeby kolor był bardziej naturalny, może być nawet ciemniejszy, może być jaśniejszy, byleby wyglądał naturalnie, stonowanie, a nie tak żarówkowo.. O ile na końcówkach bym zniosła taki kolor, to przy twarzy bardzo mnie on razi Myślicie, ze gdybym sama w domu położyła ten gołębi popiel i srebrny był, ujarzmiłoby to tę intensywność? A może lepiej udać się do fryzjera? Ale święta idą, z kasą cienko, a chciałam ładnie wyglądać
sonadora_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując