Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-06, 18:15   #842
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;67230771]Jak cera odwodniona to nic nie pomoze jak picie wody. Jestes pewna, ze odwodniona a nie ektremalnie mieszana?

Osocze moze troche pomoc, ale nic nie zastapi dobrze dobranej codziennej pielegnacji.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Smash a czym myjesz buzię ?
Ja odkąd przeszłam na myjadla bez slsu i naturalna pielęgnację mam znacznie mniej problemów z nawilżeniem cery. A mialam ekstremalnie suchą, normalnie pergamin i zmarszczki jak u staruszki
Mezoterapia tez daje efekty, ale to jednak trzeba kilka zabiegów, żeby odczuć różnce - przynajmniej u mnie tak było.
U kosmetyczki jedyny zabieg po jakim widzialam różnicę to w nawlilżeniu nawliżający thalgo
No i dieta jak James pisze - woda i tluszcze - orzechy, pestki, oleje, siemię - co tam lubisz
Dzięki kochane
Pewnie dużo racji w temacie diety - sama doszłam do wniosku, ze piję za mało wody, a za dużo kawy

Właśnie o mezo bezigłowej też myślałam
Twarz myję olejem (żeby usunąć silikony z podkładów, bb itp), a potem żelem Eco cosmetics (bez sls) lub pianką Skin79 do zmywania BB.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora