Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-13, 14:06   #11
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Abra, ciężka z Ciebie zawodniczka... z kim byś nie rozmawiała, zachowujesz się jakbyś miała przed sobą niedouczone dziecko :-/ Uwierz, że inni tez coś wiedzą o realiach, nie tylko Ty :-/

"Nie sądzę by trzeba było prowadzić ekskluzywny salon by mieć produkty z najwyższej półki... chodzi o klientele i wymagania klientek a nie o to czy salon jest ekskluzywny." - nie sądź, a nie będziesz sądzony ;-) Sama mieszkasz w dużym mieście. Postaw się w sytuacji dziewczyn z małych miejscowości, gdzie ludzie zarabiają najniższą krajową...a w okolicy są np. jeszcze dwie utalentowane stylistki. Które pracują na produktach ze średniej półki, mają odpowiednio niższe ceny, ale ich pazurki są estetyczne i trwałe. Ile osób w tym mieście pójdzie na usługę droższą, wykonaną na ekskluzywnych markach, wizualnie nie odbiegającą specjalnie od prac tamtych stylistek? Bo przecież w przypadku manicure hybrydowego nie poszalejesz, nie pokażesz bóg wie jakiego kunsztu, a też i klientki, które proszą o hybrydę nie potrzebują na tym kilograma wypasionych zdobień, jak z okładki Nail Experta ;-)
Ja używam hybryd z Mistero i w sumie nie mam z nimi żadnych kłopotów, noszą się bez problemów, ściągają szybko, wystarczy mi chwilę przytrzymać na nich wacik z płynem do rozpuszczania, niczego nie dopiłowuję, nie odrywam, nie podważam...i jest git.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując