Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-23, 23:52   #41
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Chwilę mnie nie ma i nowy wątek bym przegapiła! Właśnie się dziwiłam, że mi subskrypcja nie przyszła! No nic! Jestem i odkryłam przyczynę ciszy na gmailu!

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
No to kolejne dwie mi się strasznie podobają I co ja teraz pocznę...
Kupisz i zesłoczujesz elegancko na blogu, a ja będę cieszyć oko i ślinić się z zazdrości

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
I pewnie ten maly kuferek zgarnęłaś dla siebie?
Nawet nie! Za bardzo się ucieszył z tego gratisu, żebym miała serce mu ją zabrać

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A ja wreszcie mam swój pierwszy róż Sleekowy dzięki wymiance Pixie Pink, mega oczowalący róż - piękny
Też mam PP i bardzo go lubię! Daje fajny efekt mrożonego polika

A propos Pixie Pink... cathiebaj dopiero tutaj (http://1.bp.blogspot.com/-icYJFe1Dry...25283%2529.JPG) widzę różnicę w kolorystyce Flamingo i Pixie i sugerując się tym zdjęciem przychylam się do Twojej wersji, że PP jest jaśniejszy, ale po samych swatchach naprawdę nie byłabym w stanie ich rozróżnić...

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
ja będę używać moich paletek, póki mi pieczarki nie zaczną na powiekach wyrastać ależ to było ohydne stwierdzenie


Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Należy pamiętać, że daty przydatności są podawane z dużą "górką", bo przecież producent nie wie, czy ktoś będzie je np. przechowywał poprawnie czy nie. Dodatkowo to nie jest tak, że pyknie 12miesięcy od otwarcia a cienie wszystkie na hura zaczną śmierdzieć, uczulać i wypalać skórę
to się uśmiałam teraz
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując