Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-06, 19:49   #351
roolon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
Ja skorzystałam z groupona (zaczęłam korzystać) i akurat mi się trafił pakiet dość spory i relatywnie baardzo tani. ale raczej za pojedyńczą część trzeba liczyć koło 100 na zabieg (im więcej w pakiecie, tym taniej), a akurat bikini - zwłaszcza głębokie - to za 50 zł nie spotkałam się. Z drugiej strony wykupienie sporego pakietu to spore ryzyko, bo nigdy nie wiesz, na kogo trafisz. Ja akurat trafiłam super i będę się próbowała dogadać na jakąś zniżkę w przypadku kontynuacji zabiegów. Myślę, że zawsze można też spróbować z salonem się dogadać jak się już u nich zacznie. Na pewno nie za 50 zł za część ciała, ale taniej niż w cenniku na bank. Zresztą tym bardziej, że jeśli kupujemy kupon za 100 zł to do salonu trafia 50 zł (albo i mniej...).
No nie wiem, albo mi się wydawało, albo serio były oferty za ok 50zł, np tu, 30zł za bikini francuskie, a głębokie za dopłatą 29zł, czyli w sumie 59zł
roolon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując