Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-31, 22:42   #775
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nie wiem, jaki mam typ urody i jakie kolory powinnam nosić...

Cytat:
Napisane przez Zulai Pokaż wiadomość
Witam!
Często mam wrażenie, że jakiś kolor po prostu do mnie nie pasuje. Wiem, że się wyróżnia cztery typy urody: wiosnę, lato, jesień i zimę. Trudno mi się jednak do któregoś z nich dopasować. Czy ja pasuję do jakiegoś jednego typu urody, czy może mam trochę z każdego? Jakie kolory powinnam wobec tego nosić?

Wiadomo, że na zdjęciu różnie można wyjść, chciałam wyglądać jak najbardziej prawdziwie, więc wyszłam na balkon i zrobiłam zdjęcie w świetle dziennym. Takie chyba najlepiej mnie odwzorowuje w rzeczywistości. Głównie chodzi o kolor skóry, w ciemnym pomieszczeniu wygląda na zdjęciu kompletnie inaczej. A właśnie z kolorem skóry mam największy problem. Na pewno jest blada, ale nie wiem, co o za odcień. Nie wiem, czy wiadać, że włosy choć są brązowe, raczej niezbyt jasne, to niektóre kosmyki w świetle połyskują na jakiś jasny odcień.
Nie komentujcie fryza ani mojej miny, dobrze?

Bardzo będę wdzięczna za pomoc!
tutaj masz cały wątek o typach urody. Nie widzę sensu zakładania nowego - w tym miejscu najszybciej otrzymasz odpowiedzi - odpowiedz na pytania w pierwszym poście - tak będzie najłatwiej.
powodzenia!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora