Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-27, 08:24   #2461
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mam jakieś znaczące problemy hormonalne, nigdy nie musiałam ich badać, nie miałam problemów z trądzikiem, a to coś na tarczycy zostało zupełnie zignorowane przez endokrynologa - stwierdziła, że to jest małe, nic się z tym nie dzieje i można to kontrolować co roku, żadnych leków. Więc chyba nie ma paniki. Jednak włoski mi rosną od kilku lat i każda z Was wie jakie to jest dokuczliwe skoro zdecydowałyście się na laser

Interesują mnie dwie kwestie. Przede wszystkim, jako, że muszę się szybko zdecydować na ten białostocki gabinet, to chciałabym usłyszeć jakieś opinie o nim. Wiem, że często bywa tak, że lampy są już wysłużone i jakość takiego zabiegu jest żadna, dlatego przed wydaniem sporej bądź co bądź sumy chciałabym się upewnić, czy w tym miejscu zostanę potraktowana uczciwie.

Druga sprawa - chciałabym mniej więcej zorientować się ile płaciłyście za pozbycie się włosków z danej partii ciała do momentu uzyskania satysfakcjonującego stanu Nie wiem, czy w ogóle zaczynać z tym laserem, bo przy 3 zabiegach ze zniżką kwota jest dość duża, ale 12? To już musiałabym wygrać w totka
Jeśli broda mi się uda, pomyślę o bikini, jeśli natomiast po 3 zabiegu nie będzie efektów, wrócę do pęsety, a z bikini dalej będę się męczyć jak dotychczas.

Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania i proszę o dalsze wskazówki
...\po 3 razach efekty będą napewno tylko nietrwałe,ponieważ nie jesteś w stanie w tym czasie wyłapać wszystkich włosków w odpowiedniej fazie...cześć mieszków jest uśpiona z potem tez wyrastają włoski....więc kilka porządnych zabiegów rozłożonych w czasie,da efekty.... swoją drogą ja po drugim razie miałam wrażenie,że włosów jest więcej...po trzecim był juz zdecydowany efekt.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując