Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-05, 09:14   #930
qulunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry

Witam drogie Panie i podnoszę temat.
Potrzebuję Waszej wiedzy i opinii. Przeczytałam już duuużo "w internetach" i coraz bardziej nie wiem co i jak brać.
Może zacznę od problemu.
Generalnie wiosna się zrobiła to i zabrałam się za renowację zabytków, tj. mojego własnego ciała. W tymże celu zakupiłam sobie nawet skarpetki złuszczające - cudo, skóra zeszła, stópki piękne. Tyle tylko że jedynie przez 2, no może 3 dni. Potem znowu stały się szorstkie, szarawe i brzydkie. I właśnie wtedy zdałam sobie sprawę, że moja skóra w ogóle jest w kiepskim stanie. W zasadzie myślę, że moje ciało jest wyeksploatowane po ciążach (pierwszy poród w 2012, drugi w 2014) i karmieniu piersią (każdą z córek karmiłam prawie do roku). Skóra na całym ciele jest szara, brzydka, nieelastyczna, pomimo stosowania balsamów. Dlatego bardzo proszę Was o pomoc. Większość Waszych problemów dotyczy skóry twarzy, ja natomiast mam duży problem z ciałem. Co brać, żeby było lepiej? HELP
qulunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując