Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-16, 08:28   #412
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo Ladne sylizacje Widze, ze 054 jak i 075 sa takie w moj desen, a 054 taki o jaki mi chodzi. Czy to nie jest ciemniejsza wersja Biscuit?
Dziękuję . To bardzo ładne kolorki, ten brąz strasznie uwielbiam. Nie porównywałabym tego jakoś do Biscuit bo mają troszkę chyba inne tony. Ten 054 to naprawdę subtelny kolor i troszkę trzeba się namęczyć żeby ładnie pokrył.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Myślę nad zakupem Pale Peach Glow, ale te drobinki mnie zniechęcają
Drobinki akurat tutaj są bardzo malutkie, nie są nachalne ani nie rzucają się w oczy.

Cytat:
Napisane przez loulou Pokaż wiadomość
witam
podczytuję Was od dłuższego czasu.
Swojego własnego zestawu doczekałam się pod choinką. Miałam chęć już wcześniej zakupić, ale ciągle zastanawiałam się nad marką. No i 'mikołaj' podjął decyzję.. padlo na semilac.
W zestawie mam 3 kolory wybrane przez 'mikołaja'.. Mardi Gras, classic wine i frappe.. Juz je wszystkie przetestowałam na sobie koleżance i mamie. Wszytko jest OK.
Teraz chciałam dokupić ze 3-4 kolory. Na pewno biały, czarny myślałam o jakimś rzucającym się w oczy różowym oraz niebieskim..
Na biały nastawiłam się na nr 001 strong white.
A co do czarnego.. black diamond 031?? 089 black plum ale ten chyba nie jest takim czysto czarnym? Chciałam prosić o radę w wyborze czarnego..
Wpadł mi w oko 125 swank lake- jak myślicie?
różowy- 046 intense pink czy 043 electric pink, a może 008 intensive pink??
Mam jeszcze pytanie odnośnie uczulenia, czy któraś z Was miała po semilacu?? czytałam że wiele dziewczyn miało.. Tylko krąży kilka wątków w necie..że uczulają lakiery, inne kobitki piszą ze top lub basa.. A inne że to jakiś nowy skład.. No i nie wiem sama. U mnie, mamy i koleżanki wszystko jest OK. A u Was?
pozdrawiam
Ani mnie ani moje klientki uczulenie z Semilaca nie spotkało. Jeśli chcesz róże to akurat Semilac ma bardzo bogatą kolekcję. Proponuję przejechać się gdzieś i zobaczyć kolorki stacjonarnie. Ja osobiście już ich mam chyba ze 20
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując