Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-14, 13:19   #285
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze idziesz wg mnie. Masz ładne migdałki
Uwielbiam Cię
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć, nefty

Tak Ci się przyznam bez bicia, że mi się na początku Twoje pazuraski nie podobały za bardzo. Ni to kwadrat, ni to migdał... A teraz otwieram sobie po kolei zdjęcia i normalnie padam Kobieto, jak Ty żeś to zrobiła? Kształt jest genialny! Zostajesz moją kolejną migdałkową boginią, zgadzasz się?

Oczarowałaś mnie. One są cudowne, nic w nich nie zmieniaj. Pięknie urosły, przyrosły i jaka płytka długaśna Kurde, zaniemówiłam. Bardzo ładne palce. I jeszcze jedno pytanko... Czy taki kształt da się zrobić dopiero na długich pazurach? Ile było podejść do nadawania kształtu?
Toś mnie zawstydziła... Dziękuję

Bo ja miałam takie przeprawy z nimi. Na kwadraty się nie nadają, migdałki próbowałam robić ale się zniechęcałam i zaokrąglałam od razu. Też mnie taki kształt wkurzał ale nie miałam pomysłu na siebie. Teraz się zaparłam, trzy piłowania w odstępach kilkudniowych i oto efekt Cieszę się, że się podoba, strasznie się cieszę

Ja te migdały robiłam na długich akurat bo mi szkoda było skracać, a poza tym nie wiem, sama to tak bardziej na oślep robiłam, trochę na wyczucie... Jak cos ktoś akurat doradził to tak robiłam...

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
są cudowne idealne!!!

Ale Alice chyba mi się nie podoba aż tak... może jej wcale nie potrzebuję
Ojej, i Ty to mówisz?
Dziękuję

Eee... weź pod uwagę że marny ze mnie fotograf i mam takie głupopstryki co nie chcą za mnie same pięknych zdjęć robić. Mi się na żywo bardzo podoba
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora