Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Differin - mam dosyć
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 16:59   #1216
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
No ale mowiecie, że jak posmaruje sie na noc...rano zmyje differin to mimo to musze dalej chronic skore od slonca?? Wydaje mi sie ze ten krem sie calkowicie wymywa wiec czemu mam miec blizny??
Differin zawiera retinoidy, które rozjaśniają skórę, sprawiają, że jest delikatniejsza i zdecydowanie ciensza. Powoduje również złuszczanie. Opalanie się po zmyciu tego leku jest szkodliwe, ponieważ nowa delikatna skóra jest podatniejsza na oparzenia, łatwo nabawić się przebarwień, których całkowite usunięcie graniczy z cudem.

Osobiście od 2 miesięcy jestem na Tetralysalu i Differinie. Twarzy nie mam czerwonej, skóra nie łuszczy się w sposób widoczny naszczęscie. Jest mała poprawa stanu skóry. Jedyne co mnie dręczy to sucha skóra powiek (nie wiem, może te składniki parują i podrażniają mi oczy?) no i okropnie sucha skóra pod nosem (nie stosuje tam leku, podejrzewam, że powód może być ten sam co w przypadku oczu).

Jeśli chodzi o żołądek to nigdy nie bolał mnie przy przyjmowaniu antybiotyków, również obecnie nie odczuwam żadnego negatywnego działania.

Niestety, mój trąd jest tak uporczywy, że najprawdopodobniej we wrześniu rozpocznę kurację retinoidami doustnymi
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując