Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dużo u nas planujących, starających, mam i ciąż - rurki z Biedry jemy wciąż! cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-22, 19:51   #5016
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dużo u nas planujących, starających, mam i ciąż - rurki z Biedry jemy wciąż! cz

dobry wieczór
Cytat:
Napisane przez mona_ja Pokaż wiadomość
Wszystkie które typowały CHŁOPCA wygrały toster (jeden na spółe)
gratuluje synusia, szkoda, ze mnie nie było, bo też chciałabym wygrać toster

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość

Co do mojej dzisiejszej wizyty (byłam u innego lekarza, żeby skonsultować wyniki no i plan działania). Bardzo jestem zadowolona z wizyty bo przynajemniej znalazł dla mnie trochę czasu i mogłam na spokojnie się popytać.
Powiedział, że wyniki męża są słabe, bo ma 17 mln plemników, a norma to 20 mln a najlepiej żeby naturalnie się udało to powinno być 40 mln. Także te wyniki do powtórzenia i ma brać teraz kwas foliowy dwie tabletki dziennie.
Natomiast jeśli chodzi o mnie to powiedział, że nie mam baardzo dużo tych pęcherzyków na jajnikach także najgorzej nie jest. Natomiast mam już odstawić clostilbegyt bo już i tak długo go brałam. I w przyszłym cyklu dokładnie 10.09 mam iść do szpitala na laparoskopie - w pn. zrobią mi badania, we wtorek będę miała zabieg, a w środę jak wszystko będzie dobrze to wyjdę.
Pytanie dziewczyny czy potem będe mogła iść od razu do pracy??

I potem będzie decydować co dalej.
super, że lekaż ma plan działania, bedzies do niego teraz chodziła? A po laparo raczej będziesz musiał kilka dni dochodzić do siebie?

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
a tu Julcia z dzisiaj
śliczna, gratuluję chłopaka

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
AAAaa i zapomniałam wam napisać!!

Odebrałam dziś wynik awidności i wyszło 0,63 czyli to nie świeże zakażenie!!!! Czyli jest raczej dobrze
super, że wyniki dobre
Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość


Mam jeszcze chwilę, to na szybko o rowerze.
5 czerwca kumpela wysłała mi linka z konkursem i pisze "Tam prócz pendrive'ów są też do wygrania rowery, ale nie wczytywałam się i nie znam szczegółów".
Wzięłam udział. W tej części rowerowej też. Do przejechania było (tak wirtualnie) 10km, po drodze trzy pytania quizowe i na koniec pytanie otwarte "Dlaczego wybierasz rower?" - w sensie nie jako nagrodę, a zamiast samochodu np.
Coś tam napisałam, co mi ślina na język przyniesie i wysłałam. Zapomniałam.
Konkurs organizowany przez allegro, więc trzeba było logować się przez konto. A ja na koncie allegro mam wpisany adres mailowy przeznaczony tylko do tego - więc jeśli nic akurat nie kupuję, to tam nie zaglądam.
Dziś z głupia franc zaglądam i zaczynam zaznaczać spamy do wyrzucenia. Nagle wiadomość o temacie "Przypominamy o wygranej...". Wlazłam. A tam, że przypominają o nagrodzie głównej - rowerze - i konieczności wysłania danych, inaczej nagroda przepadnie. Termin przesyłania danych: 22 sierpnia Zrobiło mi się gorąco!
Wysłałam szybko, odpisali, że dziękują i poinformują o wysyłce

Rower miejski, pomarańczowy, o taki:

Załącznik 4842029

Pewnie nam się nie przyda - marzymy o rowerach, ale górskich - więc może mama przygarnie (choć raczej nie) albo będzie stał.
Ale fajnie



O! domofon! Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
gratuluje wygrania roweru

Onyks piękne ciuszki, myślę, że się opłacało

mrowinko ty bezapelacyjnie masz prowadzić listę i założyć nowy watek
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora