Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-16, 23:33   #4913
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Ciesze się, że doszło całe. Bo w tym szle pakowaniowym taśma mi się skończyła, kopertę kombinowałam jak zwykle, bo u nas w ajencji pocztowej to nie mają bąbelkowych. Chciałam ci tej maści rumiankowej wysłać koniecznie, ale okazało się, że przeterminowaną mam sporo i taką zapodawałam a w trzech aptekach akurat nie mieli. Moja też woła, że chce w mleku się kąpać. Już teraz nie mam takiej wielkiej potrzeby jej w tym myć, ale czasem zapodam. Tego kokosa to ja akurat na włosy używałam coś jak jedwab wcierkę przy układaniu. ostatnio rozmawiałyśmy o specyfikach włosowych, kallosie, waxie i jedwabiach, więc tak mi się przypomniało. Ale czytam, że też leczy, więc pewnie możesz. A cienie? No malutko ci wrzuciłam. Tak bardzo skromna paczuszka. Głównie EDM-a mam, a ty duzo zamówien robisz, więc pewnie masz. ja do kwietnia zeszłego roku nie uzywałam i nie miałam nigdy więcej niż dwóch - złotego i brązowego. Inne kolory nie istniały. Wsypałam Ci te, których bym się nie powstydziła, a których mogłabyś nie miec na 99%. No nie wiem czym mogłabym cię uszczęśliwic więcej... róży nie używam, primerów, finiszy również, no chyba ze podkładów oliwek EDM... Ten Piotrusieniek mi w głowie jak się meczy, więc go ratowac chciałam, ale jakby co to powiedz, to kleję nową kopertę idę 50m do bloków i za 2 dni masz
atoja jest offline Zgłoś do moderatora