Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ksiazki. Co polecacie 17-latce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-15, 12:26   #39
Izulkowa
Raczkowanie
 
Avatar Izulkowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 260
Dot.: ksiazki. Co polecacie 17-latce :)

Zależy co się lubi, sama w tym roku kończę 18 więc wiekowo podobnie i lubię na przykład kryminały Cobena (seria z Myronem i Winem - świetna! Uwielbiam! ), swego czasu zaczytywałam się też w książkach Dana Browna, a z takich bardziej życiowych i "przyjemniejszych" to Jodi Picoult, świetnie, poruszające książki, jestem po "Krucha jak lód" (o dziewczynce chorej na wrodzoną łamliwość kości) i "Bez mojej zgody" (dziewczynka chora na białaczkę) i zdecydowanie obie polecam. A po za tym Nicholas Sparks, lekka, łatwa literatura myślę że odpowiednia dla 17latki. No i z takich bardziej typowo młodzieżowych polecam też np. serie "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" - nie koniecznie dla fanów mitologi, ja nie jestem takowym a mi się podobało, serie "Maximum Ride", poza tym wspomniany już "Intruz" Meyer (fanką Zmierzchu nie jestem, ale ta mi się dość podobała ) no i oczywiście kultowy już "Harry Potter" (kocham! ), myślę że odpowiedni dla każdego wieku
__________________
Maturzystka 2013

"Życie przypomina paczkę fasolek wszystkich smaków Bertiego Botta.
Wyjmujesz którąś i masz nadzieję, że wreszcie jest to coś dobrego, a zazwyczaj okazuje się, że gorzej nie mogłeś trafić."
Izulkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując