Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-30, 22:42   #1393
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cześć, wróciłam i nadrabiam Was
na początek będzie mały offtop.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jestem taka zła, że szkoda gadać Mam 8 różnych podkładów i z żadnego nie jestem zadowolona ( oczywiście "przerobiłam" ich o wiele więcej). Tak samo ma się sprawa z pudrami - teraz mam tylko 2 ale są takie kiepskie, że brakuje mi słów. Chyba muszę zainwestować w jakiś inny i tak dumam i nie wiem czy znów mam "pakować" pieniądze i znów się rozczarować, czy w ogóle nie pudrować twarz i zobaczyć czy to podkład czy puder robi mi to "ciasto".
Wiem, że pisałyśmy o tym wieki temu, ale wydaje mi się, że znalazłam drogi, ale dobry podkład nieciastujący - Clinque Even Better jak dla mnie zachowuje się trochę jak BB cream, lekki a zarazem kryjący i daje efekt wypoczętej buzię mam na razie próbkę - 05 - dla mnie kolor dobry ale jak dla Ciebie może być za ciemny. Potestuję go jeszcze zwłaszcza pod kątek trwałości i chyba nabędę
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Oki, THE END!!!

coco_kiciusia, studiowałaś prawo...? Z prawem na lewo...
Okropnie zazdroszczę, chciałam też studiować prawo, ale nie wyszło...
Cieszę się, piwko na zgodę
Tak, studiowałam. Ale do dzisiaj nie wiem czy to była dobra decyzja okaże się w najbliższym czasie.
Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Następna! Zobaczysz, jeszcze się kiedyś spotkamy w kolejce w KRS


Tym bardziej puchnę z dumny, że zużyłam w marcu róż ELFa
Biorąc pod uwagę, czym chcę się zajmować, niewykluczone

Nie wiem, jak Wy możecie róże zużywać ja mam jeden zużyty do połowy, ale to z czasów, jak był moim jedynym różem

BTW widziałam Brights i Darks, na razie jestem na etapie że moje około 12 paletek mi wystarczy, ale zwłaszcza Darks sprawia że mogę zmienić zdanie
Tylko co się z nimi dzieje? Nie słyszałam, żeby to była limitka, a na allegro ni jednej, na stronie Sleeka mam Brights a Darks jest out of stock...
Co do Glory też ją widziałam i zupełnie mi się nie podoba zimne, nie moje kolory.

A tak poza tym muszę wreszcie zakupić Rose Gold, GLO Peach Shimmer i zestaw do konturowania. No i myślę intensywnie nad Acid. Ach, i oczywiście Lace i Sugar.
Mój portfel pewnie mnie znienawidzi bo właśnie powstał nowy sklep internetowy w moim mieście i to z siedzibą blisko mnie mają Sleeka - na razie mały asortyment ale ma się powiększyć a wtedy będzie źle

A tak poza tym co słychać?
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-06-30 o 22:43
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując