Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 11:01   #1408
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Malv Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszła do mnie Monaco jestem nią zachwycona. Oczywiście nie zdołałam wypróbować wszystkich cieni, ale robiłam akurat makijaż tymi brokatowymi. I powiem tak: błyszczą, ale nie jakoś ponadprzeciętnie mocno. To nie są jakieś chamskie drobiny brokatu, tylko po prostu ładny połysk. Mimo że malowałam się właściwie samymi błyszczącymi cieniami, to całość wyglądała ładnie i delikatnie. Zerknij na śliczne makijaże u Jamapi tą paletką, efekt jest właśnie taki, jak widać u niej na zdjęciach
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja mam monaco i jestem nią zachwycoa, to wcale nie jest chamski brokat niedawno obejrzałam na yt recenzję tej paletki, którą zrobiła Ciasteczko25 i absolutnie się z nią nie zgadzam
Kolory piękne, nasycone, można zrobić mocniejszy makijaż ale też delikatny. Tyle pięknych, kolorowych makijaży można nią stworzyć Polecam!
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Mi najbardziej podobają się te błyszczące cienie. Można nimi dosyć łatwo wyczarować efekt tafli na powiece. Na pewno nie nazwałabym ich brokatowymi.
Mnie długo namawiać nie trzeba Moja ci ona juz
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując