Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-27, 09:24   #2237
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Dzień doberek- Metaxa powiedz mi jak włosy po rekonstrukcji?
Sama się zastanawiam nad owym zabiegiem
dużo lepiej
polecam w 100%

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wstawiam aktualizację mojego koloru minęły trzy tygodnie od farbowania Cece 5/00. Na początku jak być może pamiętacie były niemal czarne, z przebłyskami ciemnego brązu. Teraz są takie ciemno-brązowe z jaśniejszymi refleksami (taki śr. brąz), połysk na słońcu jest taki typowo brązowy, wpadający delikatnie w bordo (?). Zrobię niedługo lepszą fotkę w rozpuszczonych, może będzie lepiej widać...
I mała refleksja : Cece jest pierwszą farbą chyba w moim życiu która naprawdę świetnie się trzyma Co prawda jasny brąz to nie jest i raczej nie będzie ale nie przeszkadza mi to zupełnie. Ważne że nie spiera się do rudego bylejakiego koloru. Kolor jest cały czas głęboki, mimo że ciut jaśniejszy niż na początku. Myślę że jest to również zasługa tego że był to odcień do siwych, pewnie jest bj trwały i bj nasycony pigmentem. Wkrótce zamawiam kolejne opakowanie (na same odrosty), wygląda na to że wreszcie znalazłam mój KWC
ładniutki ten brąz

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Dzień doberek- Metaxa powiedz mi jak włosy po rekonstrukcji?
Sama się zastanawiam nad owym zabiegiem
hm..kurczę, katrin ale Ty masz zdrowe włosy
tak przynajmniej wyglądały na zdjeciach
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora