Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks w obecności osób trzecich
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-16, 14:59   #7
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Oj ja też bylam świadkiem takiej sytuacji i to na dworcu! Jakaś parka (wyglądali oboje na 16lat!!!) stała oparta o filar, w widocznym miejscu, gdzie przechodzi wiele osób- w końcu to dworzec. Całowali się ok to przecież można...ale chłopak miał rękę pod spódniczjką swojej dziewczyny a poźniej ona w jego spodniach... no sory rozumiem, że istnieuje wielka namiętność i że jak tkoś długo nie widział ukochanej osoby to tęskni... no ale bez przesady przecież nie jesteśmy zwierzątkami, króliczkami, które musza tu i teraz. "Normalny" człowiek potrafi powstrzymać się od seksu chociaż te pare minut i udać się w tym celu do domu/mieszkania/usronnego miejsca. Poza tym ta para chyba nie pomyślała, że mogą ją obserwować ludzie starsi, których ten widok po prostu o zawał serca może przyprawić. A ja choć jestem młoda sama mialam dość tej sceny a najgorsze, że albo nikt oprócz mnie tego nie widział (w co nie wierzę) albo niktomu to nie przeszkadzało. Wtedy nie byłam na tyle odważna ale teraz zwróciłabym im uwagę.
A co do takich ludzi, których podnieca seks w miejscach publicznych to nie mam nic przeciwko tylko żeby robili to dyskretnie. Ja np. lubię od czasu do czasu w samochodzie ale w ustronnym miejscu. Inni lubią w przebieralni, toalecie publicznej itp. ale niech nie pokazują tego co robią i nie hałasują przynajmniej
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując