Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-26, 00:12   #4595
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Misianko, wreszcie udało mi się kupić tusz do rzęs YR Sexy Pulp. Długo to trwało, bo nie mogłam znaleźć czarnego, ale udało się
Ładnie rozdziela rzęsy, lekko podkręca, nie osypuje się. Pogrubienia nie zauważyłam, ale i tak moje wymagania spełnia. Ładnie się zmywa. Dziękuję

A czy używała któraś z Was tego tuszu YR? KLIK
Szczoteczka wygląda podobnie do szczoteczki z Sexy Pulp


Byłam też w Douglasie, w ZT u swojej ulubionej konsultantki Bobbi Brown, dostałam próbki kremu tonującego i u mnie spisuje się on dobrze. Lekko wyrównuje koloryt, nie ściera się, twarz wygląda dobrze przez cały dzień (cera nie wygląda na zmęczoną). Kolor Light to Medium jest dla mnie idealny. Mam bon na 40 zł więc jutro idę kupić

W temacie balsamów do ust to dla mnie najgorsze są Burt's Bees. Mam kilka i nie jestem w stanie ich zużyć. Nie pomagają mi absolutnie zregenerować ust.
Kupiłam sztyft Caudalie i L'Occitane (teraz jest jakaś promocja i sztyft 2 g jest w cenie 8 zł/ normalnie 4g lub 5g kosztują ok 32 zł).
Caudalie jest bardziej nawilżający, a L'Occitane bardziej tłusty, ochronny. Obydwa szybko się zużywają.
W takie mrozy jednak najlepiej służy mi balsam Nuxe.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2014-01-26 o 00:14
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora