Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-05, 11:49   #469
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a to stara seria
lata temu miałam maseczkę i przymierzałam się do serum, jednak jakoś coś w końcu nam nie wyszło
To ja jestem w takim razoe ofiara losu ze bylam w TBS ze 20 razy a ani razu nie widzialam tego, hahaha Moze i dobrze dla mojego portfela...

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A widzisz, a mnie składowo jakoś nie pociągają z racji wymagań skóry tłustej, oprócz tego "Drops of Youth", składy nie dla każdego ,bo jednak dłuuugie za to przypomniała mi się i mile zawsze będę wspominać odżywkę bananową do włosów, z innej serii i z glikolem na końcu składu, ale poza tym super, przy jakiejś okazji na pewno ponownie się skuszę, no i bambusowa szczotka do włosów stylizująca służy mi już chyba ze 2 lata, jak dla mnie wymarzona.
Mialam kiedys szampon miodowy ten bardziej naturalny. Pachnial cudnie ale skalp mnie po nim swedzial niestety wiec zuzylam jako zek pod prysznic. Mowisz ze szczotka jest super... Tez ja macalam ostatnio. Moze sobie kupie faktycznie.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora