Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-03, 14:47   #747
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
zwierzaki są rozkoszne

2L Pepsi ostro! Ja ze 3 razy w roku mam straszną ochotę na Coca Colę i wtedy kupuję sobie pół litra a tak to opijam się herbatami i wodą

Oj, będzie szał kulkowy w listopadzie (czy kiedy tam je wprowadzą)
No niestety około 2 l dziennie, wiem , że to niezdrowe ale nie potrafię przestać, jak nic uzależnienie. Herbaty swoją drogą, akurat je ubóstwiam, szafka się nie domyka a co chwila ląduje coś nowego jak z kosmetykami, niedawno dostałam od znajomego prosto z Kambodży i Chin prawdziwą zieloną mmmm A wody nie znoszę, jak się napiję to mnie zaraz brzuch i głowa boli

Ja jestem ciekawa jaką cenę dowalą i czy będzie gdzieś można je też kupić czy tylko w S i D
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora