Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-05, 00:08   #1153
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Jestem na jokoodwyku i staram się tu nie zaglądać (jak widać, udało się ), ale chciałam podpisać się pod pozytywnymi opiniami na temat pudru CD. Jak najbardziej nadaje się na całą twarz. Jestem straszny bladzioch, więc wzięłam jaśniejszy, kierując się regułą niebrania najciemniejszych odcieni pudrów I jest odpowiedni. Rzadko używam pudrów, raczej kończę na podkładzie, ale ten puder kupiłam na lato dla utwalania podkładu. Rzeczywiście jest świetny!!
Co do czekoladek, to dla mnie jaśniejsza jest za ciemna I w ogóle nie zasilam szeregów fanów tego pudru. Nie chce mi się wygrzebywać najjaśniejszych kosteczek, a na policzki mam już full brązujących pudrów. Dlatego czekoladkę oddałam siostrze.
Co do kameleonów - chciałam sobie kupić, na szczęście znalazłam je w jednym sklepiku i moglam sobie wypróbować na łapce. Nie chce mi się sprawdzać numerów, ale próbowałam fioletów i jakiegoś różowawego.... I zawiodłam się - oba na skórze zrobiły się pomarańczowe!! Chyba nie o to chodziło :| Może to i lepiej, bo mam tyle cieni, że nie zużyłabym ich przez następne 5 wcieleń
W ogóle można się przejechać na wzorniku inermisu. Na szczęscie ja miałam okazję być miło zaskoczona, zakupiłam pyłek Bell - na rysunku grafitowogranatowy, w rzeczywistości...... zielonkawoturkusowy opalizujący za złoto I tak jak nie używam zielonych cieni (nie pasują mi z reguły, poza tym mam zielone oczy), tak ten na pewno nieraz będzie zdobił moje powieki Kolor naprawdę nietuzinkowy, niesamowicie opalizujący i - co dziwne - pasuje mi Polecam go
Często bywam na stronie Bell (lubię tę firmę) i widzę, że oni wzorniki Bell mają stamtąd, są identyczne. No to już broszka danego producenta, który nie umie zrobić dobrych fotek...
Wiem, który masz cień. Miałam go, ale przed przeprowadzką puściłam go na Targowisku. Był świetny, ale ja mam już dużo turkusów w szufladach, nie wiedziałam jak się ze wszystkim zabrać. A w ogóle pyłki Bell są strasznie wydajne.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując