Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep z odzieżą damską - wszystko do A do Z - pytania, wątpliowsci, koszta, itd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-16, 11:54   #21
Lilyiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: Sklep z odzieżą damską - wszystko do A do Z - pytania, wątpliowsci, koszta, itd

Cześć dziewczyny. Ja też mam zamiar otworzyć sklep z ciuchami. 25.000zł to nie jest, dużo ale spokojnie starczy na początek. Lokalizacja jest istotna,ale wcale nie naj. Mam sporo ulubionych sklepów, które znalazłam przypadkiem, ale właścicielki mają naprawdę świetny gust i przede wszystkim wiedzą co w modzie piszczy. Ktoś mi jednak powiedział, że nie istotne jest to co mi się podoba lecz to co kupi większość. Nie zgodzę się z tym jednak. Jeśli jesteś zajawkowiczką mody i chcesz trafić do takich jak ty- to zaczynaj. Trzeba tylko wiedzieć do kogo chcemy trafić z ofertą. A i jeszcze jedno ja planuję w moim sklepie prowadzić też drobne usługi krawieckie. po to by klientka nie zrezygnowała z zakupu przez np. zadługie nogawki, ale w moim przypadku sama potrafię szyć jestem po szkole krawieckiej- więc nie będę musiała zatrudniać nikogo dodatkowo.
Lilyiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując