Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - była mojego chłopaka - odzew po 3 latach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 11:57   #12
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: była mojego chłopaka - odzew po 3 latach

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dziwne to by było, gdyby po rozstaniu szukał na siłę możliwości kontaktu z eks

Odezwała się, zaznaczyła na dzień dobry jak wygląda sytuacja - jest w związku, zrobiła wywiad i dowiedziała się, że on też jest w związku no i luz. Chce się spotkać, pogadać no i luz. Nikt nikogo nie skrzywdził, nie zdradził, rozstali się w zgodzie to i mogą się spotkać na kawie.

Pamiętam jak mnie zatkało jak po kilku latach kompletnej ciszy dostałam maila od swojego pierwszego chłopaka Do dziś nie wiem skąd wytrzasnął mojego maila
Spotkaliśmy się, poszliśmy na piwko, pogadaliśmy jak za starych dobrych czasów, a potem każde poszło w swoją stronę. Mamy do siebie namiary, korzystamy raz - dwa razy do roku, widujemy się jeszcze rzadziej.

Autorko, rozumiem Cię - tęsknisz, nie możesz się doczekać kiedy w końcu będziecie fizycznie razem , boisz się, że skoro dawno się nie widzieliście, to ewentualnej chętnej na niego nie będzie trudno go omotać...no ale...kurczę, trochę więcej wiary w niego i w swój urok osobisty

Nawet jeśli ona ma ochotę zatopić w nim kły, to jeśli on jest w porządku, to na to nie pozwoli. A jeśli nie jest w porządku...no to chyba lepiej się o tym dowiedzieć przed ślubem, nie?

Będzie dobrze Jeszcze nie wiemy czy on w ogóle ma ochotę się z nią spotkać, może oleje sprawę
Dokładnie. Nie rozumiem tej całej paniki pod tytułem: "On chce zobaczyć się ze swoją byłą". Ludzie rozstają się czasem w zgodzie, nadal siebie lubią i spotykają się ze sobą co jakiś czas. Sama tak mam z moim byłym. Od czasu do czasu, ale nie za często, kontaktujemy się ze sobą i ja jestem w 100 % pewna, że nic już z nas nie będzie, po prostu lubimy się i tyle. Ma dziewczynę i w ogóle mnie to nie rusza, wręcz cieszę się, że sobie układa życie. Autorko, spokojnie. Są dwie opcje jeśli się z nią spotka:
1) pogadają sobie, dowiedzą się co u nich, pożegnają się i tyle - jest to całkowicie normalne
2) to już wyjątkowo czarna wersja, ale jeśli już coś by zaiskrzyło, to tylko wielki plus dla Ciebie - wiesz, że nie warto więcej czasu tracić dla tego chłopaka.
W Twoim przypadku obstawiam opcję 1.

Bez paniki, byłe to nie zawsze potwory, które chcą nam odebrać faceta Im więcej analizowania tym gorzej.
Classic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując