Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Made in Angel@
Wątek: Made in Angel@
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-13, 16:23   #477
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Made in Angel@

Dziewczynki kochane mam problemy z kompem i jutro będę musiała oddać go do serwisu, więc na jakiś czas pewnie będę musiała zniknąć. Ale nie martwcie się wzorki pazurkom będę robiła przez ten czas więc nic Was nie ominie.

ziomalka aguśka: przede wszystkim witam bo widzę że to Twój pierwszy post. Jeśli chodzi o odżywki to raczej niewiele mogę Ci doradzić bo ja nigdy nie stosowałam niczego na moje paznokcie. Zrób tak jak radzi Malattia - przejrzyj forum (wpisz do wyszukiwarki hasło „odżywki” a na pewno znajdziesz mnóstwo informacji na ten temat) lub zdecyduj się na odżywkę polecaną przez desso bo też słyszałam że jest świetna. Co do wzorków, które optycznie wydłużają paznokcie, to na pewno będą to paseczki wzdłuż płytki (tak jak w poście 424). Takie paseczki baaardzo wydłużają pazurki, mogą być też na połowie paznokcia zamiast na całości – też fajnie wygląda. Wydłużają jeszcze wzorki tego typu jak w poście 107, możesz też wypróbować wzorek z postu 215. A i „czubaty” frencz też może być (bo zwykły to raczej optycznie skraca). Mam nadzieję że pomogłam.
prunelka: ja bardzo chętnie obejrzę Twoje wzorki i Twoje pazurki. Życzę by szczęście dopisało
desso: wow czerwone serducha muszą być boskie. Cena faktycznie trochę spora bo ja za swoje 2 zł zapłaciłam ale myślę że i za 6 zł się opłaca bo takie serducha na bardzo długo wystarczają (przecież do jednego zdobienia zużywa się ich zaledwie kilka)
paulakrk: próbowałam zrobić fotkę tą Twoją metodą ale ani trochę mi nie idzie
La Monica: dzięki za komentarz

Uff jak ja się namęczyłam z tym kompem zanim to napisałam ...

Edytowane przez Angel@
Czas edycji: 2006-08-13 o 17:28
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując