Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 13:42   #4464
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja bym wziela szarą slicznie wyglada


pytalam o ta glupia legitymacje, bo ostatnio bylo ogolne spotkanie na uczelni i rozdawali legitki oraz indeksy. Mojej ligitki nie bylo- jest jeszcze w archiwum, bo wrzucili ja tam trzy lata temu, jak przerwalam nauke. No nie wiem, od lipca wiedza, ze bede chodzic na zajecia i przez dwa miesiace nie zdazyli jej wyciagnac? przeciez nie bede jezdzic na pelnych biletach do ch*ja, wyjdzie mnie to dziennie 14zl i jeszcze mi powiedziala: "to co, mam sie z pania skladac na pol na bilet?" no straszna kobieta, w poniedzialek jej powiem, ze troche ja ponioslo z tym rzucaniem sluchawki i z ta ironia.

Ja na pierwszy staz poszlam po liceum, drugi staz zrobilam teraz- po lic. W sumie mozna zrobic 12miesiecy stazu. Ale daja zawsze na mniej, na 3, 4, 6 miesiecy. Zapytalam, czy po mgr bede mogla pojsc jeszcze na kilka msc, to powiedziala, ze w tym roku bylo tak, ze starali sie dawac staze osobom, ktore jeszcze nie byly na stazu wczesniej (ja juz bylam wczesniej, ale mimo to teraz tez mi dali), takze mysle ze masz duze szanse no i oczywiscie staz mozna zrobic do 25/26roku zycia. Tutaj masz troche opisane http://pup.gda.pl/strefa_klienta_ind..._507_staz.html, pewnie na stronie Twojego up tez sa podobne informacje

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------


na wlasnie, ona sama mi powiedziala, ze chcieli stazyste, by troche wspomogl pracownika no trudno
jaka chamska ta baba w dziekanacie
chociaz u nas na umcs tez takie byly
zawsze mozesz wziac zaswiadczenie ze jestes studentka od tego roku akademickiego i jedzic na biletach ulgowych- wg prawa wolno ci i kanary moga sie w tylek cmoknac ps. moja mama pracuje w mpk to wiem.
ciekawe te staze ale jesli mialabym tam byc 3 mce to mam w nosie chcialabym cos stalego, bo ja sie bardzo ciezko i dlugo aklimatyzuje w nowych miejscach i dopiero po ok 2 mcach w nowej pracy zaczynam czuc sie dobrze.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mnie na zdjęciu bardziej podoba się czarna, ale zobaczę jak będzie na żywo i czy w ogóle jeszcze będą w sklepie
pojadę dzisiaj

a wiecie co, poszłam dzisiaj do warzywniaka po banany, jak gdyby nigdy nic! byłam z siebie dumna
a jak pan od bananow?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora