Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-01, 12:11   #2293
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blondbunny ale ten czas leci już ponad 3 tyg od farbowania a mi się wydawało jakby to było kilka dni temu
te jeziorak są fajne też lubie szkoda że woda zimna jeszcze.
ja tam i tak nie plywam odkad podczas wakacji wrzucili toi-toi z mola do jeziora brzydze sie i juz... co najwyzej nogi pomocze albo pogram w pilke

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no wlasnie mialam ale to jak tż dostanie kase
co do maski alterry dla mnie slaba, wlosy spuszone takie tepe w dotyku, nie czuc na nich tej sliskosci. nawet jak nakładam maske na wlosy to nie rozprowadza sie fajnie, ja wiem ze nie ma silikonow i to dlatego ale mi to nie pasuje. przy splukiwaniu wlosy dalej sa tepe mimo czasu trzymania z ktorym juz cudowalam roznie i na 5 i na 10 i na 15 min, na cieplo i nie. poprostu dla mnie jest chyba za slaba. mozesz sprobowac droga nie jest majatku nie stracisz
jak ja ci zadroszcze ze zjechalas z poziomem wody ja chyba nie moge bo bedzie rudo

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

plusow jako takich ta maska to nie wiem czy ma. to naprawde bardziej jest odzywka niz maska wg mnie. ja to chyba suszarka chlodnym nawiwem bede wlosy przy farbowaniu traktowac...mozna tak??

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

cofam to wszystko co mowilam o farbowaniu odrostu umylam leb wyszlam na balkon a tam potwory ciemny pas startowy, chyba 1 cm ma. ale z przodu tego nie widac tak dopiero przy czubku glowy tak to jest widoczne
no to nie ma szansy, na pewno nie kupie
tak czulam ze bezsilikonow to nie bedzie to dla rozjasnianych, dlugich wlosow...
no samo 219 pewnie bedzie rude...ja widze po kolorze ze caly sekret mieszanki to jest po prostu rojzasnienie ekstra przez a10 a 219 tylko niweluje zazolcony kolorek a10. cala tajemnica.
bo te farby zmieszane razem maja liliowy, lawendowo-fioletowy kolor razem, czyli niweluja zolty

nie wolno suszyc suszara po wlosach z farba bo nawet zimny nawiew ma okreslona ciepla temperature... i przyspieszysz reakcje. co innego wiatrak jak obniza temp pomieszczenia... fajnie byloby miec klime w domu.
ale zawsze mozesz poczekac do wieczora az gorac minie, albo samym rankiem jak ja farbowac- tzn moj dzisiejszy ranek to bylo kolo 10
albo wyczekaj chlodniejszego dnia...bo poparzona skora i strupki murowane- choc ja nie mam.
mozna tez wlozyc glowe w chwili desperacji do lodowki na moment
umylam naturia len po farbie i skora glowy idealna nic nie swedzi, nie szczypie

ciesz sie- mimo wypadania wlosy rosna ja teraz bede chyba farbowac przed 20...moze 19? bo 20 mam komunie z tz ale 3 tyg prawie bedzie to i wyrzutow miec nie powinnam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora