Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-20, 12:21   #2633
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Polać jej bo mądrze prawi
Widziała dziewczyny które smarują się o 5 tonów (jak nie lepiej) ciemniejszym podkładem, a jak jej podkład się troche zetrze to uuuu...

tujestem a mam pytanie z innej beczki, jak poznać że chirurg szczękowy jest dobry? Bo będę musiała iść w końcu do jakiegos i trocfhe trzesę portami po tych historiach jak to dentysta coś schrzanił to już sobie wyobrażam co będzie jak chirurg też będzie rutynowo niedokształcony....
Mam do czynienia wiele z chirurgami szczękowymi ze względu na moje paskudne problemy z uzębieniem i powiem tyly - najlepiej idź do tego, którego polecają znajomi i na własnej skórze go doświadczyli. Mnie poleciła chirurga moja ortodontka i mimo że miałam zabieg który brzmiał niczym z teksańskiej masakry to nic nie poczułam, i przeżyłam u niej trzy zabiegi.

Dobre znieczulenie do podstawa... zdecydownie, a mało dentystów umie je dobrze zrobić


A co do polania... normalnie mam ochotę się tak urżnąć kto z Wawy i mi potowarzyszy? xd
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora