Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-23, 08:42   #1634
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
morelle
dziekuje, moze i tak, juz sie przyzwyczaiłam, nie mam wyboru

Piekny masz ten kolor i jestes piekna
Dziękuje Dobrze mi się wydaje, że nurkujesz? Gdzie?

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość

Zdjęcia będą Farbuję dzisiaj tak po 19

Ale pięknie : love: Mnie od kilku lat marzy, aby tam pojechać
Mojemu Tż tak się marzyło zobaczyć piramidy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
To Ty morelle_ spałaś w tym hotelu?? jak standard? adekwatny do ceny ,którą zapłaciłaś? Ja do rynku mam iść jutro na jakieś piwo. Wczoraj przyjechałam do Wrocka i byłam zdrowa . W współlokatorka jest chora i zamiast wietrzyć chatę to łazi i w dupie ma i tym sposobem drapie mnie w gardle i dostałam kataru ;/ wzięłam tabletkę oby nie było za późno. Jutro poszłabym na świebodzki bo nie mam skarpetek a tam można tanio dostać stopki ;D- nie lubię sama chodzić na zakupy . To cieszę się,że wypoczęłaś ;D i dziękuję za zdjęcia. Dziwne bo tyle ludzi tam przyjeżdża to powinni inwestować w te miasta które są oblegane (ale to moje skromne zdanie).
Byłam w 3 hotelach. Ten, który jest na zdjęciach polecam bo jest rewelacyjny! W nim akurat spędziłam cały drugi tydz. Czyli ten co się teraz kończy buuu ;( Jak jedziesz tylko odpoczywać nie musisz mieć żadnej kasy ze sobą. Oferta all inc. jest tak bogata. Nikt nie chce bakszyszu. Materace noszą Ci na plażę w każde dowolne miejsce. Plaża jest tylko hotelowa. Piękna rafa. Alkohol-u jest pod dostatkiem, lody, ciasta itd. Pokoje są sprzątane codziennie. Indywidualna klima. Hotel nazywa się Grand Seas Resort Hostmark. Kolacje można jeść właśnie na tym tarasie pod gwiazdami Szczerze polecam. Też uważam, że powinni dbać bardziej, ale u nich jest już tak głęboka mentalność jeśli chodzi o śmieci, że wątpię iż kiedyś to się zmieni. Całe rodziny siedzą w śmieciach, przy głównej drodze :/ Po drugie miałam wrażenie jak zwiedzałam ten Egipt, że jestem w kraju 3 świata. Ta bieda, wojsko, niedokończone budynki, pustostany to wszystko daje takie odczucie.

Widzę, że zaliczyłaś zakupy Ja nie miałam jeszcze czasu na to. Lodówka świeci pustkami, na zakupy trzeba iść spożywcze heheh Mam nadzieję, że Ci przejdzie bo teraz jest taka beznadziejna pogoda :/ Faktycznie łatwo się przeziębić.

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Zdjęcia jak z bajki
Ładnie tam jest prawda, ale moje serce należy do Rodos

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
A ja jestem już dobrą godzinę po farbowaniu Satynowym Blondem. Relację i zdjęcia wrzucę jutro bo teraz jestem zmęczona i idę spać
DOBRANOC
Czekamy na foto


Wstałam i nie chce mi się z łóżka wychodzić. Pranie nie chce mi wyschnąć, jutro do pracy. Eeeehhh jakie plany na ndz?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując