Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-13, 16:33   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Przylepa hihih, na mnie Chrimaluxe sa jednymi z lepiej trzymajacych sie minaralow, a jak cos sie przytrze to i tak tego nie widac, bo mam kolor idealnie dobrany. nawet nie musze mieszac. Ten zielony jakos mi nie podszedl, ja wogole jakos z mineralow zielony korektor nie umie nalozyc tak zeby potem ladnie przykryc go podkladem. Wyporbowalam korektor na zaczeriwnienia Anti-Red od Andrea Biedermann i to jest strzal w 10-tke. Mam oczywiscie jasniejsza wersje. On ma taki zoltozielony odcien i on mi zdecydowanie bardziej pasuje. Nawet sobie myslalam, zeby kupic probki zoltego i zielonego korektora Chrimaluxe i probowac cos podobnego zmieszac, wyszlo by taniej.

o bym sklamala, byl jeden zielony ktorym umialam sie posluzyc i mi nie wylazl z pod podkladu, a byl to kolor pistacjowy od Alienor, ale i tak AB go pobilja.

Chyba wiem o ktorym brazerze piszesz, on wczesniej nosil nazwe Perfect Tan. Mam jeszcze resztki probki. Swietny brazer i do tego matowy, ale mnie tak pokusil brazer mineralny Zoeva , a ze probek nie ma to kupilam cale opakowanie, wkoncu taniuski jest. Jest ciemniejszy od tego Chrimaluxe, ale tez umie go nalozyc cienka warstwa dobrze rozcieram. ja uzywam do konturowania. mam kwadratowa twarz wiec nakladam na rzuchwe i pod broda na drugi podbrudek, zeby wyszczuplic i zaokraglic twarz.

I co dostalas gratis? Wogole co zamowilas? Skusilas sie tez na roz i cienie czy tylko barzer i podklad wzielas?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując