Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-15, 21:41   #48
Kwiat Pecha
Przyczajenie
 
Avatar Kwiat Pecha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 27
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro-ma ktos?

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamierzam rozpoczać przygodę z hybrydami, dużo czytałam na temat lakierów, dlatego tez zrezygnowałam z zakupu całego zestawu z allegro tylko dobrac sobie odpowiednie produkty. Lampa wiem ze 36W ale jeśli chodzi o lakiery to zielono mi . Dużo z was poleca lakiery firmy:
Cosmetics Zone ( najczęściej )
Perfect Beauty
Schellac
Mollon
Lady nails Cosmetics
Sunny Nails
Emmi Nail ( bądź EM Nail)
oraz Mistero Milano ( ale z tego co wyczytałam to on jest z górnej półki)

Co polecacie najbardziej z tych co wymieniłam bo chodzi mi o dobre, w miare długotrwale lakiery takie na przeciętną kieszeń. Oczywiście żeby były utwardzalne w lampie UV.
I druga sprawa, otóż chodzi o bazę i nabłyszczacz, czy to dobre rozwiązanie kupować je jako 2w1 czy lepiej jako oddzielny Base i oddzielny Finish ?

Doradzcie mi proszę.
sama jestem początkująca i jeszcze nie mam lakierów, ale planuje zamówić Cosmetic Zone lub to: http://allegro.pl/hybrydy-10-sztuk-t...882061102.html . Na początek spokojnie wystarczy. I nie są drogie w porównaniu do Shellaca. W cenie Sh.kupisz 2 CZ. I wogole to nie jest tani interes także ja postwiłam na tańsze. Skoro dziewczyny chwalą zaufam im :P a zresztą! w domu jeśli robimy same to nie jest tak że u kosmetyczki zaplacisz 50 zl(u mnie w miescie)i bedzie szkoda bo to nie malo na 2 tygodnie. w domu sobie sama zrobisz i po tygodniu mozesz znowu bez żalu :P
Kwiat Pecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując