Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 17:16   #2536
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
DA ma też piękne fiolety ogólnie to bardzo wyrazisty typ o wysokim poziomie kontrastu. Musisz mierzyć, ale kolorystykę masz wg mnie naprawdę piękną i doskonałą cerę pozazdrościć

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Możesz się wspomóc szminkami ciemne typy jak DW i DA dobrze znoszą np. burgundową / śliwkową (bardziej DW) szminkę i ciemny makijaż wokół oka. Pisałaś, że ciemne kreski Ci pasują, spróbuj jeszcze zabawić się z ciemniejszą szminką i założyć ciemną bluzkę. Możesz nawet dodać jakiś ciemniejszy cień na oku.. Ciemny typ (po raz 10 używam w jednym zdaniu słowa "ciemny" ) będzie wyglądał dobrze w takim "mrocznym" imejdżu.
Jeśli będzie Ok to trop jest dobry i musisz jedynie zidentyfikować czy zima czy jesień..

Koralowe szminki z kolei mogą sugerować, że masz domieszkę wiosenną, ale szczerze mówiąc w koralach Cię nie widzę jeśli wszystkie dotąd intensywno-rażące kolory Cię przytłaczały z kolei BW czy TW są super w fuksjowych szminkach, intensywnych.
Tak też zrobię. Jak już posprawdzam więcej kolorów to napiszę o spostrzeżeniach
Bardzo dziękuję. Cieszę się, że natura obdarowała mnie dość bezproblemową cerą. Chociaż ostatnio trochę płata mi figle.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc!
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora