Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-20, 13:56   #219
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja troche z innej beczki. Zdarza Wam sie placic za zakupy karta np. TŻ? Zastanawiam sie, czy jesli na karcie widnieje meskie imie, to sprzedawca moze odmowic transakcji? Bardzo mnie to nurtuje. Moj TZ twierdzi, ze jesli bede miec karte na jego nazwisko, ale podpisana przeze mnie, to nie bedzie z tym problemow. Moze sie ktos wypowiedziec?

Niestety nie można płacić kartą jeśli nie jest się jej właścicielem i sprzedawca może odmówić jej przyjęcia. Podpis na karcie musi być właściciela karty czyli tego na kogo jest wydana. Oczywiście w sklepach jest różnie, ja często płacę kartą Tż i nie ma problemu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-11-20 o 13:58
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora