Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-19, 11:32   #1090
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chyba raczej gustu - bo dotychczas az za duzo mi pasowało, jeszcze ze swiatecznej przeciez sporo zgarnełam Ale dobrze tak odpoczać od nowcyh kolekcji





Daj znac, jak wrazenie z macanka Gwen, bardzo jestem ciekawa opinii innych o tej paletce


Sama jeszcze nie wiem, czy wezme czy nie.


Jadę właśnie na szybko, to akurat do S. i D. wstąpię pomacać co już dawno chciałam

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dziękuję

wzięłam GAT i Lovelorn, a chciałam Brave (za dużo brązu u mnie wybija) Please Me miała być różowa a wyszła jakaś d*powata myślałam nad Craving, Syrup, ale też jakoś tak nijak

z Lovelorn jestem baaardzo zadowolona, z GAT też
a to czasem nie Ty pisałaś, że GAT tak fajnie wgryza się w usta w sensie kolor ? potwierdzam, tak właśnie jest


myślę, że to w jakimś stopniu nadmiar ma wpływ, jesteśmy coraz bardziej wymagające

a Siahi dzisiaj noszę, fajny


Brave też mi nie pasuje, ogólnie jak w szmince jest jakiś cień brązu to na mnie wybija bardzo mocno :/

Syrup jest bardzo delikatna, mam ją.



Tak, to ja mogłam pisać o GAT



Zauważyłam że Siahi najbardziej podbija mi kolor oczu



Masz rację, też zauważyłam, że jestem bardziej wymagająca i więcej mi przeszkadza. Może i dobrze, bo bardziej zastanawiam się przed kupnem i mniej rzeczy trafia do kosza. Z drugiej strony wcale nie wydaję mniej



Dopiero dziś mam okazję pierwszy raz nosić świąteczną AFU i jest Idealnie pasuje do niej Beet. Jestem też zadowolona z bazy pod pomadkę - nie wiem, jak żyłam bez niej wcześniej
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora