Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-04, 19:43   #3727
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj właśnie nie klikam i żałuję potem, a teraz pomyślałam, że znowu tak będzie i kliknęłam bez zastanowienia praktycznie (choć miałam przebłyski rozsądku i pytałam po co ten wosk i jak się tego używa ...tylko zapomniałam, że ja i tak nie używam masła do ciała ) W ferworze klikania, kupiłam bez zakładania konta i nie mam teraz nr zamówienia ani nic, więc właściwie nie wiadomo za co zapłaciłam
No to nieźle, nie dość, że niepotrzebne rzeczy naklikałaś, to jeszcze możesz ich nie dostać.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Mąż z Krzysiem od 16 lutego w szpitalu są, mąż wziął 3 dni urlopu, wybrał 2 tygodnie tacierzyńskiego Adasia i następny tydzień chyba urlop bezpłatny bo mamy kretyna pediatrę i nie chciał wypisać opieki mężowi na dziecko (bo niby szpital wg przepisów zapewnia opiekę i ZUS się przyczepi)

Nie wyobrażam sobie zostawić samego dziecka w szpitalu w dodatku tak chorego.
Siedzę z drugim 8 miesięcznym synkiem w domu, byłam ich tylko odwiedzić kilka razy bo akurat siostra specjalnie przyjechała na 2 dni zająć się Adasiem -mieszkam sama z mężem a rodzinę mam 150 km dalej.
Wczoraj została mi z Adasiem wyjątkowo teściowa ale więcej nie da razy bo też mieszka z 10 km od nas i ma duże gospodarstwo a teściu choruje na depresję i boi się go zostawiać samego.

Moi rodzice też nie dają rady pomóc bo tato jest po udarze i 3 zawałach, mama obecnie na leczeniu onkologicznym - 10 marca ma ważne badania i też się martwię bo po 2 latach wyszły podejrzane zmiany - guz nadnerczy i zmiany w jelicie grubym.
My też jesteśmy zawsze sami z problemami

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Pokaz jakie to poszukam zamiennika moze


http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...skory/P1072001
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora